Süllyesztékes kovács

Kecskemét
Reference No: 7384

Mi a munkakör?

A Hilti Szerszám Kft a kecskeméti gyárába azonnali kezdéssel süllyesztékes kovácsot keresünk, három műszakos munkarendbe, az alábbi részletekkel:

Milyen vállalat a Hilti?

Amennyiben új vagy ebben az iparágban, elképzelhető, hogy még nem hallottál rólunk. A Hilti a legkorszerűbb szerszámokat, technológiákat, szoftvereket és szolgáltatásokat biztosítja a globális építőipari szektor számára. Büszkék vagyunk több mint 75 évet átfogó örökségünkre és arra, hogy világszerte úgy tekintenek ránk, mint kiváló termékeket és rendkívüli szolgáltatásokat nyújtó vállalatra.

Mintegy 28 000 dolgozót foglalkoztatunk több mint 120 országban, és nagyszerű lehetőségeket kínálunk arra, hogy megmutasd tehetséged, miközben tanulhatsz, fejlődhetsz és építheted karriered.

A Hilti Szerszám Kft. kecskeméti gyárába keresünk

Süllyesztékes kovács munkatársakat, azonnali kezdéssel.

Milyen feladatokkal jár a beosztás?

A munkadarabok előkészítése, hevítése, duzzasztása, kovácsolása, kivágása, és továbbítása a következő munkahelyre;
A kovácsolt munkadarabok sorjázása, élezése, köszörülése;
A süllyesztékes kovácsgép beállítása, átállása, szerszámcserék biztosítása;
A termékek előírások szerinti gyártása, rendszeres mérések elvégzése;
Renddel és tisztasággal kapcsolatos elvárások teljesítése.

A pozícióba hosszú távra keresünk olyan elkötelezett szakembereket, akik szívesen csatlakoznának egy professzionális színvonalú nemzetközi vállalathoz.

Mit kínálunk?

Végzettség, képesítés:

Legalább alapszintű (8 általános iskolai) iskolai végzettség,
Szakmunkásképző vagy szakközépiskolai végzettség nem feltétel, de előny

Személyes kompetenciák:

Pozitív, nyitott hozzáállás
Önálló, felelősségteljes munkavégzés, és csapatmunkára való készség
Kézügyesség
Más munkatárs munkájának segítése, igény szerint
Precizitás, magas szintű minőségtudatos hozzáállás
Nehezebb fizikai munkavégzésre való képesség és nyitottság

Miért éri meg jelentkezned?

Jó fizikummal és kézügyességgel rendelkezel;
Nehezebb fizikai munkavégzésre is nyitott vagy;
Szeretsz csapatban dolgozni, de önállóan is feltalálod magad;
Szívesen segíted munkatársaid munkáját, igény szerint;
Fontos számodra a minőség, precízen végzed munkád;
Pozitív, nyitott személyiség vagy.

Amire szükséged van:

  • Rendkívül összetartó, dinamikus, fiatalos csapat vár Rád!
  • Változatos munkafolyamatok
  • Rugalmas munkaközi szünetbeosztás
  • Kulturált, modern, magas minőségtudatos színvonalat képviselő gyártói környezet
  • 30 éves tradíció - hosszú távú, stabil munkahely
  • Támogató, humánus vezetői munkakultúra
  • Rendszeres képzések, oktatások
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Garantált havi bónuszrendszer
  • Családi napok, céges rendezvények, csapatépítők évente több alkalommal
  • Ingyenes sportolási lehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat Nagykőrös és Kiskunfélegyháza útirányokból
  • Munkába járás támogatása