Értékesítési szaktanácsadó

Debrecen
Reference No: 9346

Mi a munkakör?

Magyarországon belül, folyamatosan bővülő regionális értékesítési csapatainkba keresünk értékesítési képviselőket a legkülönbözőbb háttérrel. Ez nem egy átlagos értékesítői feladat, hiszen a Hilti teljesítményorientált szemléletmódja mellett, támogató légkörű munkahelyi kultúrával büszkélkedhet.

Milyen vállalat a Hilti?

Amennyiben új vagy ebben az iparágban, elképzelhető, hogy még nem hallottál rólunk. A Hilti a legkorszerűbb szerszámokat, technológiákat, szoftvereket és szolgáltatásokat biztosítja a globális építőipari szektor számára. Büszkék vagyunk több mint 75 évet átfogó örökségünkre és arra, hogy világszerte úgy tekintenek ránk, mint kiváló termékeket és rendkívüli szolgáltatásokat nyújtó vállalatra. Mintegy 30 000 dolgozót foglalkoztatunk több mint 120 országban, és nagyszerű lehetőségeket kínálunk arra, hogy megmutasd tehetséged, miközben tanulhatsz, fejlődhetsz és építheted karriered.

Milyen feladatokkal jár a beosztás?

Értékesítési szaktanácsadóként feladatod lesz, ügyfeleink meglátogatása ott, ahol éppen munkájukat végzik, annak érdekében, hogy rálátást kapj miben lehetünk a segítségükre. Építkezéseken, irodákban és raktárakban egyaránt lehetőséged lesz felkeresni saját ügyfeleidet. Mi egy professzionális, konzultatív értékesítési modellt követünk, tehát igazán gyakorlati jellegű munkát kínálunk. Ez azzal jár, hogy fel kell tűrjed az ingujjad és be kell mutatnod, hogyan működnek az iparágon belül úttörő termékeink. Mi sem állhatna távolabb a hagyományos hideghívásoktól: itt kedves, érdeklődő ügyfelekkel kell ápolnod a kapcsolatot, miközben hozzásegíted őket, hogy megtalálják az igényeiknek legmegfelelőbb, innovatív és költséghatékony megoldást.

Magyarország legjobb munkahelyén dolgozhatsz. 2011-ben, 2014-ben, 2015-ben és 2017-ben a Hilti Hungária Kft. elnyerte a Legjobb Munkahely díjat és erre nagyon büszkék vagyunk.

Mit kínálunk?

Ahhoz, hogy kiválóan teljesíts munkádban mindent biztosítani fogunk. Többek között céges személygépkocsit biztosítunk számodra, felszerelve szerszámokkal és gépekkel, valamint személyes coachingban is részesülni fogsz saját fejlődésed érdekében. Nagy felelősséget bízunk rád, hiszen saját ügyfél-portfóliót kapsz (egy jól behatárolt területen, megyében), akik lehetnek akár beszerzők, építésvezetők, projektmenedzserek vagy cégvezetők. Innen már rád bízzuk, hogyan biztosítod a kiváló eredményeket. A regionális értékesítési vezető fogja támogatni munkádat, aki abban is segítségedre lesz, hogy karrieredet építsd a Hiltinél.

Miért éri meg jelentkezned?

Nálunk a legkülönbözőbb emberek dolgoznak. Számunkra nem gond, ha még sosem dolgoztál építőipari területen. A Hiltinél a siker záloga a csapatmunka és a képesség, háttértől függetlenül.

Amire szükséged van:

  • Minimum középiskolai végzettség, ideális esetben főiskolai / egyetemi végzettség, valamint kiváló üzleti érzék
  • Értékesítési tapasztalat
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képességek
  • Elkötelezettség, bátorság és versenyszellem
  • Tudásszomj, a kihívások kedvelése

Az interjúfolyamat részeként egy napra közvetlen betekintést nyerhetsz az értékesítők munkájába is, hogy jobb rálátásod legyen a munkára és munkatársaink képességeire. Szívesen jelentkeznél, vagy szeretnél többet megtudni? Látogass el a hilti.hu/karrier oldalra.